Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi “Zombimiyim” projesiyle TUBITAK 2242 Lisans Öğrencileri Yazılım Projeleri yarışmasında bu sene de finalde…

 

TUBITAK tarafından düzenlenen, "2242 Lisans Öğrencileri Yazılım Projeleri Yarışması"na bu yıl "Zombimiyim" isimli projeleriyle katılan Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölümü öğrencileri Hasan Akyol, Emre Berk Akırmak ve Zafer Uzun ile Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Öğretim Üyesi ve Proje Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Deniz Kılınç önemli bir başarıya imza attı. 

 

Türkiye ve KKTC'deki birçok üniversiteden yüzlerce projenin katıldığı yarışmanın, "Akıllı ve Teknolojik Çözümler" alanında ilk 12 proje arasına giren Yazılım Mühendisliği ekibi, finalde yarışmaya hak kazandı. 2014 senesinde de aynı yarışmanın “Bilimsel Çözümler” kategorisinde farklı bir ekiple birincilik kazanan yazılım mühendisliği öğrencileri, 6-9 Ekim 2015 tarihleri arasında Ankara'da yapılacak final sergisinde üniversitemizi temsil edecektir. Ekibimize başarılar diliyoruz.

Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik